Ресурс «Гуцулія» ставить собі за мету розповідати косівчанам та всім зацікавленим про історію, сучасність міста-району та його цікавинки в статтях та фотографіях.

Вітаються ваші доповнення, поправки, тематичні матеріали, фотографії та коментарі стосовно як окремих матеріалів, так і проекту в цілому. Запрошуємо вас до співпраці:

Якщо ви фотограф:

Якщо ви фотографуєте і маєте цікаві серії фотографій, пропонуємо вам розміщення ваших серій на ресурсі з вказанням авторства і посиланням на ваш ресурс.

Якщо ви екскурсовод:

Якщо ви водите екскурсії і знаєте цікаві місця Косівщини, ми можемо зробити фото чи відеоматеріал за вашою розповіддю і вказати вас автором розповіді з посиланням на ваш ресурс.

Якщо ви історик:

Якщо ви вивчаєте історію Косівщини і знаєте маловідомі факти про історію міста, ви можете поділитися вашими знаннями на сторінках ресурсу під вашим авторством і з посиланням на вас, як на джерело.

Якщо ви любите Косів:

Якщо ви любите Косів і маєте в домашньому архіві старі фотографії, листівки, календарі та будь-що з символікою чи назвою міста, ми зможемо просканувати ваші безцінні реліквії і викласти скани на сайт з вказанням, що вони з вашої колекції і з посилиланням на вас.

  Пишіть адміністратору сайта:

Або телефонуйте:

  • +38 (067) 672 91 90

З нами уже співпрацюють:

Екскурсовод Косівщини:

Шанувальник Косова:

Дослідник історії УПА на Косівщині:

Share