В Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини презентували персональну виставку коломийського художника Миколи Семеняка. Мистець представив близько п’ятдесяти творів живопису та графіки, виконаних протягом останніх років. Улюбленим жанром Миколи Івановича є пейзаж, зокрема, архітектурний. Багато уваги художник приділяє зображенню квітів та рослин.

Роботи Миколи Семеняка, хоч і не великі за розміром, вражають своєю ліричністю, багатством деталей і, водночас, стриманою манерою виконання. Автор працює в стилі академічного живопису.

Микола Іванович народився в Коломиї у 1955 р. Художник з теплотою згадує Львів, де провів студентські роки навчаючись в інституті прикладного та декоративного мистецтва. У творчому доробку Миколи Семеняка десятки виставок в Україні та закордоном. Більше тридцяти років він передає свій досвід дітям, викладаючи мистецькі дисципліни в Коломийській художній школі.

Під час презентації виставки в Косівському музеї привітати Миколу Івановича Семеняка зійшлися друзі та родичі, колеги по роботі, студенти та викладачі Косівського інституту ДПМ ЛНАМ.

Виставка діятиме в музеї до 14 березня.

Завідувач музею – Вікторія Яремин

Share