3 грудня 2010 року відбулася перша сесія Косівської міської ради шостого скликання. На пленарне засідання було запрошено представників духівництва, райдержадміністрації, політичних партій, депутатів різних рівнів.

Засідання першої сесії новообраної міської ради, як і визначено Законом України «Про місцеве самоврядування», відкрив голова міської виборчої комісії В.Никорович. Василь Юрійович оголосив, що з п’яти кандидатів, зареєстрованих на посаду міського голови, перемогу на виборах здобув Микола Фокшей, за якого проголосувало 29,1 відсотка виборців. На засіданні міської виборчої комісії 26.11.2010 р. було винесено рішення про визнання його повноважень. Він також зазначив, що в період передвиборчої агітації комісією не було встановлено жодних порушень з боку претендентів на посаду міського голови та їх штабів.

В.Никорович поінформував про результати виборів у одномандатних виборчих округах (16 депутатів) та в багатомандатному виборчому окрузі (16 депутатів). По багатомандатному виборчому окрузі участь у виборах брало 17 партій, які висунули 155 кандидатів, а це майже 10 претендентів на один мандат. Але з 17 партій, представники яких балотувалися, право розподілу мандатів здобули тільки дев’ять. До речі, на засідання сесії прибули усі 32 обранці, яким Василь Никорович вручив посвідчення депутатів міської ради, а Миколі Миколайовичу Фокшею – посвідчення міського голови.

Василь Никорович вручив посвідчення депутатів міської ради, а Миколі Миколайовичу Фокшею – посвідчення міського голови

У новому складі міської ради 19 депутатів, яких обрано вперше, 72 відсотки обранців мають вищу освіту. Середній вік депутатів – 45 років: наймолодшому – 20, а найповажнішому – 74 роки. У міському «парламенті» є керівники установ, державні службовці, медики і вчителі, найбільше — приватних підприємців. Серед депутатів – три жінки.

Микола Миколайович щиро подякував виборцям за довіру, депутатам минулого скликання, своєму попередникові Володимирові Пітеляку за плідну працю та оголосив порядок денний на сесії.

Депутати одностайно обрали виконавчий комітет міської ради та створили дев’ять постійних комісій, з яких найбільш затребуваною у депутатів виявилась — земельна (земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища).

Facebook коментарі
Share