Сім’я мандрівників презентувала в Косові фотовиставку під назвою «Боса Індія». Мистецька подія відбулася 22 квітня у виставковому залі Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини.

Косівчанка Еля Кабин та її чоловік Микита протягом п’яти місяців подорожували Індією автостопом та на велосипедах. Ночували, переважно, просто неба у власному наметі. Крім Індії, за два роки подружжя відвідало чимало інших країн: Грузію, Туреччину, Росію, Казахстан, Узбекістан, Таджикістан та Киргизстан. Але, за словами самих мандрівників, Індія їх вразила найбільше – так і народилася ідея створити фотовиставку.

Серед сюжетів світлин переважає портретна зйомка: усміхнені безтурботні діти, заклопотані , але дуже доглянуті та жіночні представниці слабкої статі, обвітрені обличчя чоловіків із задумливо-філософським виразом обличчя. Під час презентації виставкового проекту Еля розповіла присутнім багато цікавих подробиць про традиції та побут індусів та різні несподіванки під час мандрівки Індією.

Молоде подружжя представило також книгу «Посібник з підготовки до навколосвітньої подорожі», яка стала своєрідним підсумком дворічних мандрів Азією. У книзі багато практичних порад про те, як подорожувати, що для цього потрібно, як підібрати спорядження, як поводитися у різних непередбачуваних обставинах.

На завершення зустрічі жінки та дівчата мали змогу навчитися правильно вдягати традиційний індійський жіночий одяг – сарі та, як справжні індійки, спробувати намалювати на своїй долоні малюнок хною.

Виставка триватиме до 9 травня.

Вікторія Яремин

Share