12 жовтня з відпочинку у санаторії «Косів» повернулася група учнів Ірпінської загальноосвітньої школи №13.

Сповнених неймовірних вражень та щасливих зустрічали біля школи батьки, які так скучили за дітьми, адже їх не було цілих 26 днів ! А деякі з дітей взагалі поїхали вперше у санаторій! Такий відпочинок та оздоровлення стало можливим  за сприяння  депутата Ірпінської міської ради Прилипка Юрія Ілліча, який постійно дбає про відпочинок дітей не лише селища Гостомель, а й Київщини.

Діти, насправді, не хотіли їхати додому, і сідали до комфортабельного автобуса зі сльозами на очах. 24 дні відпочинку були дуже насиченими і на сум часу не залишалося. Зранку діти ходили на процедури: сольова кімната, аромотерапія, кисневі коктейлі,сік з паростків пшениці, інгаляції. Після процедур була школа, ігри на спортмайданчику. Та найбільше вражень залишили надзвичайно цікаві екскурсії.

Пригоди розпочалися з першої подорожі до курорту Буковель. Дорогою ми завітали до садиби Св. Миколая, музею ім. І. Франка, чоловічого монастиря, піднімаючись на підйомнику, усі мали змогу побачити красу курорту.

Наступна подорож була до водоспаду у м. Яремча через м. Коломия, де ми відвідали музей писанки.

Третьою незабутньою подорожжю стала екскурсія в урочище Червоне Тернопільської області, де ми побачили залишки замку 16 ст. та неймовірної краси каскад водоспаду, біля якого ми розпалили багаття та смачно пообідали.

Також учні мали змогу відвідати музеї в самому м. Косів.

Щовечора  проходили дискотеки та розважальні програми. У конкурсі «Міс Косів» перемогу здобула учениця 8-А класу Кузнєцова Анастасія, а звання «Міс чарівність» та «Міс глядацьких симпатій» отримала Мельниченко Алла (8-Акл.), у конкурсі «Містер санаторію» звання «Віце-містер» здобув учень 8-Б класу Кравчук Андрій, а Павленко Леонід, учень7-В класу отримав перемогу в номінації «Містер талант» та «Містер глядацьких симпатій», та найприємніше було те, що в підготовці до цих конкурсів були задіяні всі учні,  які також  були і неймовірно активними вболівальниками.

Наостанок ми піднялися на Михалкову гору (812м ), з вершини якої відкрився вражаючий краєвид: золотаво-багряні  гори та місто Косів, над яким ніжною пухнастою ковдрою стелився туман.

Про природу Карпат розказати важко, адже це потрібно лише бачити!! І наші діти мали таку нагоду завдяки Юрію Іллічу! До речі, під час поїздки до санаторію і назад Юрій Ілліч подбав і про харчування дітей.

Ми щасливі, що золоту осінь побачили саме в Карпатах, адже не кожна родина може дозволити собі такий відпочинок  самотужки.

Facebook коментарі
Share