Кожного року, наприкінці травня, націоналістичні політичні партії, ветерани ОУН-УПА та небайдужі жителі Косівщини автопробігом вшановують пам’ять борців за волю і незалежність України. З настанням весни оживає природа, все навколо цвіте, а ми згадуємо загиблих Героїв — людей, які віддали своє життя за Україну.

Вже другий рік світ стурбований подіями в Україні. Триває війна. Тисячі загиблих, покалічених, зниклих безвісти, тисячі вдів та дітей-сиріт.

У ці дні, згадуючи історію України та сьогоднішні події на сході, ми зобов’язані згадати і вшанувати всіх Героїв, хто поклав своє життя за Україну та український народ, за нас, наші сім’ї, за нашу працю і нашу землю. Люди боролися і гинули не за власні інтереси чи забаганки, а за вільну, соборну, незалежну Україну. Українська нація сотні років бореться і відвойовує свою незалежність, мир і спокій на своїй Богом даній землі. А ми повинні чи точніше, зобов’язані пам’ятати і вшановувати пам’ять про людей, які своє життя віддають заради життя ближнього.

Ще не скоро висохнуть сльози матерів, дітей, дружин, які втратили своїх Героїв. За боротьбу, за нашу з вами волю, заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них були ще безвусі, молоді, сильні: ті, хто лише починав жити… Ми повинні завжди пам’ятати про цих мужніх людей, які не боялись померти за рідну землю… Пам’ятати і розповідати про них своїм дітям і онукам. На прикладі наших Героїв мусимо виховувати молоде покоління, щоб ніякий зайда не нав’язував нам чужої історії.

Над нами мирне і світле небо, ми спимо у теплому ліжку і затишному домі. Господи, дякуємо Тобі за це! А хтось мокне в окопах, поранений стікає кров’ю, захищаючи нас від ворогів. А дехто гине від опіків чи ран у госпіталях. Ми зобов’язані їх врятувати і допомогти.

Закликаємо всіх небайдужих українців долучитись до організації заходів на місцях та взяти участь у відзначенні Дня Героїв.

Отже, не залишайтеся байдужими до наших захисників, наших Героїв та нашої історії. Прийдіть віддати молитву, честь і поклін Героям!

Слава Україні! Слава Героям!

Оргкомітет.

Facebook коментарі
Share