Громадська організація «Туристична асоціація Гуцулія» продовжила свою співпрацю з Угорською Екуменічною Службою Допомоги в Україні та завдяки їх фінансовій підтримці було створено простір соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Косівську громаду.

Метою поданого проєкту було облаштування локації для осіб, які вимушено покинули свої домівки та обрали Косівщину тимчасовим місцем свого проживання.

Даний простір сприятиме ознайомленню ВПО з можливостями власного розвитку та потенціалом громади загалом, через участь у різних заходах та зустрічах, а саме: перспективи старту свого мікробізнесу в громаді, отримання психологічної, медичної та юридичної допомоги, адаптаційна робота з дітьми, вивчення української мови, зустрічі з місцевою владою, народними майстрами, вивчення основ 3D моделювання та організація тематичних екскурсій.

Щиро вдячні Угорській Екуменічній Службі Допомоги в Україні за можливість реалізувати такий значимий для внутрішньо переміщених осіб проєкт, за можливість створити для них простір особистої інтеграції та адаптації.

Facebook коментарі
Share