14 жовтня, в день створення української повстанської армії, в селі Соколівка на присілку «Кирничне», відбулося урочисте відкриття лісової хатини — в пам’ять воїнів УПА. Дерев’яний будинок збудували не під землею, а на поверхні, бо в тій місцевості кам’янистий грунт. Хатинка повстанців розташована в дуже мальовничій місцевості, звідки відкривається чудовий краєвид на Сокільський хребет.

Відео

Будівля розташована біля гірського джерела із смачною та лікувальною водою. І хоча добратися до криївки не є легко — треба підніматися 2-3 км. гірським серпантином, але цей об’єкт цілком може бути цікавим не лише в історичному плані, але й пізнавальним туристичним маршрутом.

Фотографії

Як це не дивно, але на присілку Кирничне живе дуже багато людей. Тому ви легко зможете уточнити ваш маршрут в людей, які живуть повз дорогу. Сама атмосфера і аура місця дуже позитивна. Вода смачна і хочеться посидіти-побути там якнайдовше. Там є великий стіл та лавки, а також два дерев’яних ліжка, хоча на підлозі зі спальниками теж може 4-5 людей поміститись. Ну і як варіант, щоб не просити дозволу для ночівки можна йти з палатками — на полонині їх можна поставити без проблем, а вода завжди під рукою.

Тарас Пасимок. Фото і відео автора.

Також читаємо:

Facebook коментарі
Share