Курорт заснований доктором А. Тарнавським ще в 1891 році.

«Спеціалізований (спеціальний) санаторій «Косів» Міністерства охорони здоров’я України — це лікувально-профілактичний заклад, який пропонує медичне лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, розташований серед чарівної природи Прикарпаття.

Напередодні Другої Світової війни тут було декілька унікальних за стилем будинків на 70 кімнат. В той час для відпочинку використовувалась спеціальна літня естрада та невеличкі але зручні альтанки.

В 1946 році цей заклад було відновлено, як державну медичну установу, а згодом було побудовано новий триповерховий корпус і школу. Також збереглись декілька старих, але дуже гарних будиночків.

В 1993 році санаторій визнано пам’ятником архітектури.

На території здравниці ростуть дуже рідкісні дерева, завезені раніше з інших країн світу такі як, магнолія, кипарис, тюльпанове дерево, плющ, модрина.

При санаторії діє школа 9-11 класів.

Медичні показання

•    Захворювання верхніх дихальних шляхів: тонзиліти, гайморити, фарингіти, трахеїти;
•    Неспецифічні захворювання легень: хронічні бронхіти, після пневмонії;
•    Отити.

Протипоказання

•    гостро протікаючі форми туберкульозу;
•    цукровий діабет;
•    бронхіальна астма;
•    розумова відсталість.

Адміністрація санаторію «Косів» щиро запрошує Вас в здравницю і бажає Вам приємного відпочинку, успішного лікування та цікавих вражень!

Ліцензія Міністерства охорони здоров’я України АВ 526492.

Книжка-рекламна брошура про лікувальний пансіонат доктора Тарнавського (польською).

Facebook коментарі
Share

Спеціальна пропозиція

Медична практика: клінічна лабораторна діагностика, рентгенологія, функціональна діагностика, стоматологія, дієтологія, лікувальна фізкультура, фтизіатрія, отоларингологія, фізіотерапія.