Наше здоров’я — це найбільший скарб кожної людини. У щоденних клопотах, ми не завжди повноцінно дбаємо про нього, та як динамічний ритм сучасного життя, постійні стреси, нажаль, не сприяють зміцненню здоров’я людини.

Справжньою перлиною Косівщини є санаторій «Косів». Основним кредом нашого закладу є «Володій собою». Основна мета санаторію, щоб кожен відпочиваючий відчував себе максимально комфортно, а також отримав повноцінне оздоровлення.

Санаторій КосівСанаторій «Косів» запрошує для оздоровлення жителів Косівщини та гостей краю і пропонує такі процедури: УВЧ, тубус-кварц, аромотерапія, електрофорез, інгаляції, д’Арсонваль, електросон, діадинаміку, вітаміно-кисневий коктейль, фітодіжку, масажний кабінет, бювет мінеральної води «Моршинська» № 1, № 6, фітобар, соляну кімнату.

Всі ці процедури можна проходити, щоденно з 9 до 15 год., крім суботи та неділі.

У лабораторному відділенні роблять такі аналізи: загальний аналіз крові з розгорнутою формулою, біохімічний аналіз крові, аналіз сечі та аналіз калу на я/г. Забір матеріалу проводять до 9 год. кожного дня, крім суботи і неділі.

Також бальнеологічне відділення пропонує оздоровчі ванни з екстрактами трав, з морською сіллю, перлинні ванни.

У санаторії можна отримати кваліфіковану консультацію лікаря-фтизіатра, дитячого фтизіатра, пульмонолога, отоларинголога, дерматолога, а також консультацію та послуги стоматолога, фізіотерапевта.

Адміністрація закладу щиро запрошує вас у здравницю і бажає вам приємного відпочинку та успішного лікування.

Контактні дані: 78607, Івано-Франківська область, Косівський район, село Смодна, телефон (067) 2086128, Наталія Григорівна, лікар-фізіотерапевт.

Адміністрація санаторію «Косів».

Share