Набратись сил та оздоровитись можна не лише біля моря чи в горах. Альтернативу звичному відпочинку запровадили на Косівщині в Івано-Франківській області. Людей лікують та заряджають позитивом звичайні бджоли.

У селі Старий Косів 2013-го року відкрито перший апітерапевтичний будиночок для такого лікування, а у 2014-м році ще один. Це невеличкі споруди з ліжками, що розташовуються безпосередньо на бджолиних вуликах.

Лежанки зроблені так, що жодна бджола не вжалить відвідувача. Власники незвичних будиночків перед тим, як запрошувати людей, випробували властивості бджолотерапії на собі. Переконують — ефект перевершив сподівання. Шум бджіл як шум моря, а повітря, яке йде з вуликів, лікувальними властивостями не поступається морському.

Здавна підмічено, що бджоли добре впливають на людину. Створена на пасіці атмосфера є природним оазисом з позитивною енергетикою для відпочинку та оздоровлення. Але набагато більший ефект людина отримує при перебуванні в одній з Диво-хаток. Лежачи на вулику-ліжку над бджолами, людина отримує тепло від бджіл, яке вони виділяють для обігріву своєї дітви (35°C).

Розплід, який обігрівають бджоли, біоенергетично активний, він допомагає збалансувати і самовідновити роботу всіх людських органів, за рахунок біофізичного зв’язку з природою, що викликає збільшення працездатності людини, відчуття легкості та свіжості. Запахи пилку, бджолиної отрути, прополісу, рівномірне гудіння заспокоюють нервову систему, нормалізують кров’яний тиск, стабілізують психоемоційний стан, викликають здоровий сон.

Facebook коментарі
Share

Спеціальна пропозиція

Для бажаючих пройти тривалий курс лікування в апі-будиночках або просто файно відпочити у затишному місці пропонуємо для проживання дві кімнати у приватному будинку. За наявності реалізуємо мед, квітковий пилок та інші корисні продукти бджільництва.