Проект «Яворів мистецький» розроблено за фінансової підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації у рамках Обласного конкурсу проектів з розвитку туризму.

Нещодавно створений Яворівський центр народного мистецтва «Гуцульська гражда» сприятиме збереженню, відродженню, розвитку і популяризації народних художніх промислів, які мають багаті мистецькі традиції в селі Яворів. Створений на виконання Державної програми, один із семи мистецьких осередків в Україні, центр проводитиме науково-дослідну, пошукову, методичну, видавничу та інформаційну діяльність.

Враховуючи неповторність природніх умов, славне історичне минуле, визнані мистецькі традиції, виробництво екологічно чистих продуктів харчування, зручне транспортне сполучення село Яворів має неабияку інвестиційну привабливість.

Яворівський центр народного мистецтва «Гуцульська гражда» передбачає створення мистецько-туристичного комплексу, що включає в себе музей-гражду, готель, ресторан. Крім цього гірські схили придатні для будівництва витягів і організації гірськолижного катання. Але найбільш перспективним і затребуваним, враховуючи зайнятість населення народними промислами і виробництво екологічно чистих продуктів, є розвиток етнотуризму. Для цього розроблені екскурсійні та туристичні маршрути до садиб-музеїв відомих митців та осель горян, які займаються народними художніми промислами.

Share

Особлива пропозиція

Запрошуємо інвесторів до співпраці в інвестиційних проектах нашого села і тим самим покращення рівня життя його мешканців!