Гуцульський край — чарівна Косівщина — це мальовничий куточок Прикарпаття, у якому живуть гостинні і дуже талановиті люди.

«Гуцульський край» — це Косівська районна газета, яка пише про і для жителів району, і вже багато десятиліть веде інформаційний літопис краю. Газета заснована 13 жовтня 1990 року. Видається українською мовою і виходить на восьми сторінках один раз на тиждень.

Гуцульський край

Наш наклад (тираж) перевищує п’ять тисяч примірників, що дуже добре для районної газети. Сподіваємося, що за допомогою Інтернету, кількість читачів «ГК» стане набагато більшою.

Ми розповідатимемо вам про цікаві події і непересічних людей краю. Разом з нами вихідці Косівщини, яких доля розкидала по Україні і світу, зможуть будь-коли завітати до рідного дому, дізнатися, як нині живуть і чим переймаються його жителі.

Ті ж, хто ніколи не був на Косівщині, разом з нами помандрують її мальовничими стежками, познайомляться з унікальними майстрами, зануряться у дивовижний світ народних традицій, які тут вміють шанувати і бережуть.

Отож, як кажуть у голлівудських фільмах: «Довіртеся нам!» і почувайтеся у «Гуцульському краї», як у домівці близьких родичів або щирих друзів.

Facebook коментарі
Share

Спеціальна пропозиція

«Гуцульський край» — в кожну сім’ю! Приєднуйтесь до великої родини читачів «Гуцульського краю» і щотижня отримуйте найсвіжішу та найцікавішу Інформацію про життя Косівщини. Передплатний індекс — 61386. Реєстраційний номер ІФ №379 від 27 березня 1998 року.