Тарас Пасимок – завзятий популяризатор Карпат і передовсім рідної Косівщини, велоактивіст, а ще – знавець чаю і майстер чайної церемонії.

Немає нічого приємнішого, ніж випити горнятко гарячого ароматного чаю в холодну осінню пору… А тепер уявіть, що замість звичних чайних пакетиків з найближчого супермаркету, ви насолоджуєтесь справжнім елітним китайським чаєм…

Я завжди любив чай, (не любив алкоголь), і пив чаю завжди багато, купуючи його в супермаркетах. Першу чайну церемонію мені провели друзі в Тернополі в 2015 році, — і з того часу вже почав пити і розуміти чай на зовсім іншому рівні. За цей час прочитано десятки статтей та книг, переглянуто сотні відео і фільмів на чайну тему. Кількість проведених чайних церемоній за три роки порахувати дуже важко, але явно кількість вже перевалила за 1000!

Під час презентації всі охочі матимуть можливість послухати розповіді про китайські чайні традиції та спробувати білий чай з порцелянових гайваней і піал, а також легендарних ісіньських глиняних чайників. Дізнатися секрети неповторного смаку цього напою: яку воду слід використовувати, скільки разів можна заварювати та з якого посуду пити справжній китайський чай та інші родзинки.

Ось деякі відгуки про мою «чайну територію»:

  • Марина Хрущ: «Ми в Підпільна Чайна, чаюємо, вже в третє!))) Чаї супер!!! Кожного разу пробуємо щось новеньке, так, як наші чаї вже закінчилися, ми навіть прикупили собі, темного і світлого пуеру!))) Атмосфера хорошої медитативної музики, вогню — свічки…Все дуже файно! Ми це любимо! Дякуємо!)))»
  • Софія Курляк: «Ті чаї це для мене таке відкриття і якийсь дуже незвичайний досвід зараз. Таке враження, що повністю змінився світ) і я думаю, який сенс був в моєму житті без хорошого чаю!»
  • Ілона Лаврук: «О-о-о-о…. у нас своя церемонія була під час дегустації, а ще цей чай попросив у мене новий чайничок 😉 бо мої чотири інші не підійшли. До речі, заварювати пуер потрібно трішки не так як чорний! Смак надзвиЧАЙний, енергія приливає з кожним випитим ковточком — тепер черга для білого;) Тарас, щире дякую!»
  • Руслана Гостюк: «Я нарешті відвідала “Підпільну Чайну” Тараса Пасимка (годилося б уже за 3 роки знайомства). Чесно кажучи, такого смачного чаю я дійсно ще не пила (і це не тому, що досі не пробувала білий чай). І хоч я не спеціаліст у цій сфері, але якість зацінити змогла. Тому з цього часу всім рекомендуватиму завітати до Тараса у гості, бо ж у нього там й атмосфера особлива, й розповіді цікаві. Тож у Тараса з’явився ще один фанат білого чаю».

Звісно, в кожному цікавому закладі має бути свій талісман – у мене це руденька кітка Яся, яка приваблює людей не менше за чай! :)

Тарас Пасимок

На замітку

В Косові та Яремчі відбулася чайна церемонія

В Косівському музеї провели чайну церемонію

Тарас Пасимок на #ЙОd

 

 

Facebook коментарі
Share

Спеціальна пропозиція

Якщо у вас виникне бажання спробувати якісного білого, зеленого, чорного чаїв за помірну ціну, улунів чи пуерів – то пишіть! В наявності є також посуда — чайники та гайвані! Також можливі приватні чайні церемонії!