Пивоварня «Гальба» заснована у 2020 році.

Ми варимо по-справжньому крафтове пиво. Ми креативні та ідейні. Для нас варіння пива в першу чергу — це хобі, улюблене ремесло. Ми не прагнемо економити на інгредієнтах та варимо унікальний продукт, щоб догодити і здивувати клієнта.

Для варіння нашого пива, ми використовуємо воду, солод, хміль та дріжджі. Пиво вариться з високоякісного солоду, який надає пиву неповторний смак. Для гіркоти пива та його охмелення використовуємо імпортні сорти хмелю. Основним інгредієнтом є карпатська вода!

Варіння пива проходить в такі етапи:

  1. Дроблення. Етап обробки зернової сировини. Суть в тому, що у дробленого солоду швидше проходить процес розчинення цукру.
  2. Затирання. Подрібнене зерно засипаємо в воду, в результаті чого виходить затор. Далі цю масу нагріваємо. На цьому етапі зерно не без допомоги ферментів перетворює крохмаль в цукор, щоб необхідні для пива дріжджі потрапили в сприятливу солодку середу, «з’їли» цукру і справили спирт.
  3. Освітлення (Фільтрація). Продукт, отриманий під час затирання, перекачуємо в фільтраційний чан, щоб отримати сусло.
  4. Кип’ятіння. Після фільтрації сусло кип’ятимо. Це потрібно для стерилізації сусла та видалення всіх небажаних бактерій. На цьому ж етапі в сусло додаємо хміль.
  5. Бродіння. Після завершення кип’ятіння сусло охолоджуємо, потім сусло для бродіння переливаємо в спеціальні ємності (ЦКТ), де в гру вступають дріжджі. Процес бродіння займає не менше 20 днів.

На даний момент пивоварня може варити два види пива. Але надіємось, що в майбутньому ми здивуємо вас великою палітрою смаків :)

Автор: Тарас Пасимок

Facebook коментарі
Share