«Якби суть театру полягала лише в захоплюючому видовищі, можливо, і не варто було б вкладати в нього стільки сил. Але Театр — це мистецтво відображати ціле життя…».
К.Станіславський.

Театр… Шалений, романтичний, переповнений тонкощами і трепетом різноманіття сюжетів і людських доль. І кожен з нас є абсолютним актором, який грає свою унікальну роль. Тому так часто трапляються у житті дивовижні шедеври комедії, фарсу, абсурду, душевні драми і маленькі трагедії…

Юні аматори театральної студії «Ого-го!»

 

Нещодавно у Косівському районному Центрі дитячої творчості відбулися театральні посиденьки «Теплі історії до кави у Мельпомени», присвячені Міжнародному дню театру. Юні аматори театральної студії «Ого-го!» за горнятком гарячої запашної кави повели глядача в неймовірної краси і величі світ Театру, розкрили перед ним таємниці сценічного мистецтва. В атмосфері домашнього затишку актори презентували гостям свій варіант релаксації після важких робочих буднів та різноманітних емоційних стресів.

Кожен з нас, творчих людей, має свої особливі та улюблені способи, які дозволяють відволіктись від по-всякдення: Хтось прямує у гори, комусь набагато миліше залишатись удома, вимкнути світло і мріяти у повній тиші. Дехто віддає перевагу читанню улюблених книг… А хтось просто любить сидіти біля вікна, обгорнувшись теплим покривалом, слухати тишу, гладити свого улюбленого кота, дивитися, як краплі дощу стікають по шибці, як перехожі зникають десь за останнім провулком і пити гарячий чай з терпкуватою гвоздикою і медом… І мріяти…

Театральній студії «Ого-го!» при Косівському РЦДТ незабаром виповниться три повноцінних роки. її актори ще зовсім юні, а колектив з кожним роком змінюється, приходять нові люди, розкриваються нові таланти. Хтось іде, але всі завжди радіють з того, що, незважаючи на різні життєві проблеми, внутрішні непорозуміння і конфлікти, знову і знову кожен повертається до Театру. І саме він згуртовує їх.

Могутній, загадково-таємничий, чарівно-прекрасний і всевладний світ театру! На жаль, свято Театру офіційно відзначають лише раз на рік (27 березня), але в наших з вами силах зробити так, щоб воно ніколи не закінчувалося. Тож, дорогі наші читачі і глядачі, приходьте частіше до театру, любіть його, даруйте акторам свої оплески, щирі посмішки, гарячі серця і прихильність! Адже театр живе і творить для вас, завжди чекає на свого доброзичливого глядача.

Світлана Морикіт,
культорганізатор, керівник театральної студії « Ого-го!».

«Гуцульський край», №17, 25.04.2014 рік

Share