Центр Дружби і Творчості кличе в свої творчі аудиторії допитливу малечу — маленьких і великих дітлахів, танцюристів, акторів, рукодільників, співаків та художників.

На ваш вибір працюватимуть такі гуртки і студії: «Образотворче мистецтво» (Харук Л.М.); «Історико-краєзнавчий гурток» (Добросельська М.В.); хореографічні гуртки (Соколюк О.Б, Вацик М.М., Бартошів А.І., Мицкан Т.М.); дитяча студія «Пізнавайко» та «Школа шляхетних українок» (Худак Н.В.); гуртки вишивки (Солиджук Р.Д., СтринадюкО.В.); початкове технічне моделювання (Погрибенник Л.В.); «Бісероплетіння» і «Художня кераміка» (Піроцька Л.М.); шашко-шаховий клуб «Етюд» (Хлопков В.І.); театральна студія «Ого-го!» та вокально-естрадна студія «Золотий Орфей» (Морикіт С.М.); гурток «Ткацтво» (Савчук В.І.).

ЦДТ — Косівський районний Центр дитячої творчості завжди тішить дітей різноманітними конкурсами та гуртками, а також новим зовнішнім оформленням: яскравою вивіскою та озелененим куточком відпочинку.

Неабияких зусиль для відновлення подвір’я і фасаду приміщення доклали працівники міської ради, відділу освіти РДА, а також підприємці та батьки вихованців.

На першому поверсі працює музей мистецтв Косівського районного центру дитячої творчості. Розпорядок роботи музею: понеділок, середа та четвер з 10:00 до 15:00.

Публікації про Косівський районний Центр дитячої творчості.

Facebook коментарі
Share

Спеціальна пропозиція

Навчання в будь-якому з перелічених гуртків абсолютно безкоштовне! Тож не зволікайте — мандруватимемо дитинством разом!