24 червня у виставковому залі Косівського музею народного мистецтва і побуту Гуцульщини відбулося урочисте відкриття виставки творчих робіт вихованців гуртків художньо-прикладного напрямку Косівського районного Центру дитячої творчості.

Роботи представили юні мистці гуртків «Образотворче мистецтво» — керівник Харук Л.М., «Ретязь» — Солиджук Р.Д., «Бісероплетіння» — Піроцька Л.М., «Початкове технічне моделювання» — Погрибенник Л.В. та Якібчук Е.В., «Художня обробка дерева» — Філіпчук В.М., «Художня студія» та «Дизайн» — Яремин В.Ю., «Гончарство» — Андрусяк Ю.О. Цікаво, що більшість творів в експозиції виставки за своєю тематикою та технікою виконання пов’язані з традиціями гуцульського народного мистецтва. Автори з дитячою безпосередністю зображують сюжети на тему карпатської природи, народних звичаїв, святкування Різдва та Великодня.

Як видно з представлених на виставці робіт, педагогічний колектив та вихованці КРЦДТ продовжують розвивати давні народні ремесла: розпис на склі, вишивку, різьбу по дереву, витинанку, гончарство та бісероплетіння. Діти опановують і сучасні напрями декоративного мистецтва: квілінг, батик, паперова пластика, колаж.

Вела урочисте відкриття завідуюча Косівським відділом музею Любов Ілюк. Теплими словами привітали юних учасників виставки директор КРЦДТ Мирослав Соколюк та методист відділу освіти Косівської райдержадміністрації Надія Ємець. Поділилися з присутніми своїми враженнями від виставки наукові співробітники музею – Тетяна Березка та Вікторія Яремин.

Завершилось урочисте відкриття солодким частуванням для дітей.

Науковий співробітник музею Тетяна Березка.

Facebook коментарі
Share