Через тяжку ситуацію в країні психологи радять українцям не нехтувати своїм моральним здоров’ям та за можливості більше відволікатися від стрічки новин і відпочивати. Сьогодні відносно безпечним місцем для цього є Карпати.

Щоб не втрачати дохід протягом відпочинку у горах, можна працювати дистанційно. Майже в усіх готелях та приватних будинках є високошвидкісний інтернет, який дозволяє користуватися офісними програмами, месенджерами, відеозв’язком. Знайти віддалену роботу для воркейшна можна на Jooble.

На які позиції можна претендувати дистанційно?

Зараз на ринку віддаленої праці дуже популярною є вакансія менеджера з продаж. Спеціалісти потрібні до кожної компанії, адже вони комунікують з клієнтами, розповідають про послуги та доводять до їх купівлі.

Досвід роботи не є обов’язковим, зазвичай кандидати проходять безкоштовне стажування у кожній організації. За місяць на сайтах-агрегаторах вакансій, наприклад, Jooble, фахівцям пропонують навіть від 20000 до 50000 грн.

Також людям без спеціальної освіти пропонуються такі посади:

  • Спеціаліст служби підтримки – в онлайн-чаті допомагають розв’язувати питання клієнтів, пов’язані з оплатою, технічними помилками, відповідають на запитання. Заробляють від 10000 до 25000 грн.
  • Контент-менеджер інтернет-магазину – займається публікацією товарів на сайт, виконує задачі по просуванню послуг. Заробітна плата – 7000-15000 грн.
  • Менеджер по роботі з клієнтами – шукає клієнтів для компанії, веде з ними листування, пропонує співпрацю. За місяць фахівцям пропонується 7000-21000 грн.

Велика кількість високооплачуваної роботи є у сфері IT. Спеціалісти отримують від 20000 до 100000 грн. До українських компаній потрібні розробники Front-End, Java Script, інженери DevOps, програмісти WordPress, SEO контент-менеджери та ін. У переважній більшості вакансій від кандидатів вимагається знання англійської.

Спеціалісти, чия робота пов’язана з маркетингом, можуть знайти пропозиції працевлаштування інтернет-маркетологом, SEO-спеціалістом, контент-менеджером, SMM-менеджером, фахівцем з Google Ads. Середня зарплата у цій сфері дорівнює 20000 грн, але є вакансії зі ставкою 30000-50000 грн.

Як організувати воркейшн в Карпатах?

На воркейшн можна поїхати самостійно або разом із друзями, які теж хочуть поєднати роботу з відпочинком. Краще подорожувати компанією, де у всіх збігаються графіки, щоб ввечері можна було разом піти кудись.

При організації поїздки треба продумати наступні моменти:

  • Достатня кількість робочих місць. У вас не завжди виходитиме працювати у форматі коворкінгу. Трапляються ситуації, коли у декількох людей одночасно заплановані відеоконференції, які заважають одне одному.
  • Швидкісний інтернет. Це головний критерій вибору житла на час воркейшену. Дізнайтеся у власника апартаментів швидкість заздалегідь, можна попросити надіслати скріншот перевірки на SpeedTest.
  • Фон на робочому місці. Обирайте житло з охайним ремонтом, який не буде псувати ваше зображення під час зідзвонів. Місце також повинно бути гарно освітленим.
  • Розташування апартаментів. Краще обирати квартири/будинки, що знаходяться недалеко від центру, кафе, ресторанів та барів, щоб після робочого дня не витрачати купу часу на шлях до цікавих місць.

Кожного вечора обговорюйте з друзями часові проміжки дзвінків наступного дня, щоб не заважати одне одному. Якщо ваша компанія не відправляла працівників на віддалену роботу, поставте у корпоративному месенджері відмітку, що зараз ви працюєте тільки онлайн, щоб ніхто не шукав вас по офісу.

Facebook коментарі
Share