Виставку з такою назвою презентувала в музеї косівська майстриня Анна Богдан. Анна Семенівна — не тільки творча особистість, а й колекціонер та громадський діяч: голова жіночої організації “Союз українок”, член Національної спілки майстрів, учасниця багатьох виставок в Україні та закордоном.

За своє життя мисткиня зібрала декілька десятків автентичних силянок з різних куточків Гуцульщини. Колекційні бісерні прикраси є для неї невичерпним джерелом натхнення. Адже в своїх авторських роботах Анна Богдан використовує  традиційні техніки, мотиви та кольори, надає їм нового – сучасного звучання.

Гості, які завітали на відкриття виставки, поринули в теплу мистецьку атмосферу: лунали зворушливі музичні композиції у виконанні ансамблю бандуристок “Сонячна струна”, поетеса Марія Влад декламувала вірші, Анна Семенівна Богдан ділилася з молоддю своїми спогадами. Теплими словами привітала майстриню завідуюча Косівським відділом музею Любов Ілюк.

Під час майстер-класу, організованого для найменших відвідувачів виставки, діти спробували власноруч виготовити з бісеру маленькі фігурки Ангелів – охоронців України. Легку для початківців техніку плетіння на дроті продемонструвала Вікторія Яремин – науковий співробітник музею.

Діти та дорослі покидали музей сповнені яскравих вражень та нових творчих ідей.

Вікторія Яремин.

Share