Зі слів Миколи Шатрука (жителя с. Город), будівництво канатно-бугельного витягу на горі Михалкова завершене у 1975 році.

Підготовчі роботи по визначенню місця розташування витягу, гірськолижних трас почалися у 1972 році. Фактичне встановлення підйомника відбувалося впродовж 1973–1975 років. Керував реалізацією проекту професор Львівської політехніки Никольський. Кількісний склад науково-технічної групи — 8 фахівців. У цю групу було включено Миколу Шатрука — для майбутньої роботи оператором витягу.

Ідейником проекту став знаний у Радянському Союзі спортсмен і тренер — Юрій Никорак. Безпосереднім втілювачем — керівник тодішнього ФСТ «Спартак» — Іваницький. У спортивному середовищі його іменували «будівельником», адже багато яких проектів реалізовано Богданом Степановичем на Івано-Франківщині. У 1974—1975 рр. він був головою Івано-Франківської облради ДСТ «Спартак». Пізніше очолив ФСТ «Колос».

Михалкова🤩щастя – у відпочинку, чи – навпаки⛷😁😍Респект a. saprinyuk 👏👏

Posted by Alex Fotuyma on Monday, February 10, 2020

Так звані «Фінські будиночки» встановлювалися тимчасово — в період з 1975 по 1978 роки. Проте дотепер вони стали притулком для підготовки чемпіонів з гірськолижного спорту 🧐

Alex Fotuyma

На замітку:

Share