Дідова Хатчина є місцем, де можна розправити крила і пірнути в красу природи. Згадати дитинство, коли безтурботно і легко ходиш п’ятами по росі і смакуєш овочі прямо зриваючи з грядки. Або ж цілими днями тчеш собі ліжника, аби не змерзнути чи майструєш щось на гончарному крузі, щоб мати з собою частинку гуцульського хендмейду вдома.

Знаходиш друзів, яких би ніколи не зустрів, йдучи по вулиці. А якщо геть не знайомий з автентичною гуцульською культурою, то обов’язково зустрінеш тут чи майстра, чи троїстого музику, чи стареньку бабцю, яка живе між горбів цілу вічність. Тут – казка і магія в простих речах: у спілкуванні, у щоденній праці, у творчій насолоді, у спокої і затишку.

Ми хочемо створити спільноту, яка не боїться ризикувати і творити абсолютно нові сенси і генерувати ідеї серед спокою і природи. Влаштовувати різні мистецькі події, творити активну спільноту та відновлювати автентичну культуру Гуцульщини.

Прагнемо створити мистецьку резиденцію: платформу для роботи митців та їх співпраці. Місце для комунікації в особливих для цього умовах (гірське село, віддалене від великих поселень).

Хочемо, щоб Хатчина була місцем перетину місцевих мешканців та містян, природи та творчості, традицій та інновацій. На території плануються майстерні для різних ремесл та видів мистецтва. Місце, де кожен міг би певний час жити, творити, працювати, місце, куди можна “втекти” від світу.

 

Facebook коментарі
Share