Косівський клуб «Хайлендерс» був створений у жовтні 2006 року. Організували його як суто мотоклуб і об’єднував він мотоциклістів різних дисциплін: мототуристів, кросменів, байкерів, ендуристів.

Назва «Хайлендерс» у перекладі означає «горяни» або «люди з гір». Емблема клубу — «Сила — в єдності».

На даний час у клубі активно займається 40 членів. Наймолодшому — чотири роки, найстаршому — 80. Чимало є таких, кому тепер по 40-50 років.

За період існування клуб провів чотири байкфестивалі. Це фестиваль «Карпатський байкер», змагання на Кубок Косова з мотокросу, присвячені десятій річниці Незалежності України.

Найвищим досягненням за всі роки існування клубу є третє командне місце в Чемпіонаті України з мотоциклетного кантрі-кросу. Ці змагання проходили у чотири етапи, які проводили у Чернівцях, Донецьку і Косові.

Клуб «Хайлендерс» — громадська неприбуткова організація. Члени клубу самі купують технічні засоби, за свої кошти їдуть на змагання.

В парку клубу 9 кросових мотоциклів та 3 квадроцикли.

Facebook коментарі
Share

Спеціальна пропозиція

Активісти клубу здійснюють реставрацію автомобільної та мотоциклетної ретротехніки та проводять виставки. Також займаються пошуковою діяльністю власників перших автомобілів та мотоциклів у Косівському районі. Щороку проводяться мотопаради до визначних пам’ятних місць на Косівщині, виставки ретроавтомототехніки.