У Косівській міській громаді, за фінансової підтримки Угорської екуменічної служби допомоги, впродовж серпня-вересня 2022 року було реалізовано проєкт «Карпати об’єднали».

Ініціатор та виконавець проєкту – громадська організація «Туристична асоціація Гуцулія», яка після 24 лютого 2022 року дещо переорієнтувала вектор основної діяльності та зосередилась спільно з волонтерами, прихильниками і місцевою владою на вирішенні першочергових питань воєнного часу.

Метою проєкту було забезпечення продуктовими наборами внутрішньо-переміщених осіб, які проживають в Косівській територіальній громаді.

За підсумками реалізації – 150 внутрішньо-переміщених осіб Косівської ТГ отримали продуктові набори. У переважній більшості це люди з Миколаївщини, Херсонщини, Запорізької і Дніпропетровської областей. Надана допомога була спрямована на підтримку осіб, які не мають фінансової можливості для придбання базових продуктів першої необхідності.

Реалізація проєкту створила сприятливе середовище для подальшої взаємодії членів організації, волонтерів, місцевої влади та внутрішньо-переміщених осіб.

Актуальність допомоги у забезпеченні життєво важливих потреб нових мешканців громади залишається незмінною. Тому ГО «Гуцулія» продовжуватиме пошук можливостей для підтримки внутрішньо-переміщених осіб, які проживають на території громади.

Facebook коментарі
Share