Ми єдині в Україні виробляємо сир так високо!

ТМ «Далекі Гори» пропонує лише натуральні, якісні сири з високогірного коров’ячого молока, згідно європейських стандартів якості, виготовлені за голландськими та швейцарськими технологіями. В асортименті сироварні: Чеддер (твердий сир), Маасдам (напівтвердий сир), Рікотта (м’який сир), Гауда (напівтвердий сир),  Бринза «Гуцульська» (м’який сир), Пармезан (твердий сир) та ін.

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Снідавка» утворений в 2018 році для провадження спільної господарської діяльності, пов’язаної із виробництвом та переробкою молока. В кооператив об’єдналися майже 30 сільських родин. А з вересня 2020 року у кооперативі розпочала діяльність перша в Україні високогірна сироварня. На цьому етапі підприємство виробляє сім видів сиру та інші молочні продукти.

Сироварня розташована на висоті 940 м., в гірському селі Снідавка, що на Косівщині. Сир отриманий з високогірного молока – це натуральний, смачний, екологічно чистий продукт без перебільшення наша унікальна гордість.

На підприємстві ретельно стежать за якістю молока і проміжних продуктів на кожному етапі виробництва за допомогою системи управління безпекою харчових продуктів НАССР. Усі ці заходи дають змогу виготовляти справді смачний, справжній корисний сир, а покупцям — не сумніватися у його якості.

У планах кооперативу — запровадження нової технології виробництва сиру з так званою «митою кіркою». Зазначена технологія передбачає особливий догляд за сирами при дозріванні, що полягає у витримці сирів в окремій камері зі спеціальною температурою і вологістю, яка сприяє розвитку спеціальних бактерій, що прискорюють утворення захисної кірки, попереджають розвиток цвілі і стимулюють ферментні процеси.

Карпатське різнотрав’я, чисте повітря, джерельна вода, яким харчуються корівки, є гарантією якісного молока!

Також читаємо:

Facebook коментарі
Share

Спеціальна пропозиція

Ескурсія на сироварню «Далекі Гори» Допитливі туристи зможуть побачити всі етапи технології створення смачного продукту: пастеризацію молока, безпосередньо варку сиру, покриття сиру латексом та способи зберігання готового продукту. Зможете продегустувати смачні сири безпосередньо в сироварні та взяти смаколики з собою.