На сьогоднішній день, ця «конструкція» знаходиться на стадії будівництва. На бетонному постаменті стоятиме 3-метрова статуя Ісуса Христа, над якою працює відомий скульптор.

З оглядового майданчика відкривається вид не тільки на мальовничі краєвиди Карпат, а також на три церкви, в трьох різних селах нашого району.

А наголовніше, цей оглядовий майданчик зведений на честь нашої спільної перемоги над російським ворогом. До речі, збудований оглядовий майданчик для людей, на власні кошти місцевого жителя.

Поруч із майданчиком є ще три цікаві туристичні локації у селі Снідавка: Верхні Терношори, сироварня “Далекі Гори” та Нижні Терношори (Терношорська Лада).

Гора Буковець-Річківський (1060 м) – це суцільна полонина, на відміну від сусідніх хребтів, тому краєвиди та енергетика дуже схожі на легендарний Свидовець в мініатюрі. Це означає, що вона повністю «лиса», тобто незаліснена. Тому десь із середини підйому вже видно всі сусідні гори на 360 градусів. Хоча варто бути уважним, адже на пасовиськах і на дорозі є багато корів, коней і биків.

На гору Буковець-Річківський з висотою 1060 метрів , як і на будь-яку іншу гору, веде багато доріг. І можна безкінечно експериментувати з маршрутами в даному районі.

На сайті ВелоКосова вже є опис маршруту на Буковець-Річківський через села Річка та Снідавка, а також є gps-трек та фотозвіт.

Автор: Тарас Пасимок

 

Також цікаво:

Оглядовий майданчик на горі Буковець-Ріцький (gps-треки)

Велотріп Косів-Снідавка (через Річку)

Село Снідавка: Туристичні місця

Оглядові майданчики на Косівщині

 

Facebook коментарі
Share