Хата-Майстерня — простір для комплексного навчання, де проводять тренінги, семінари, табори та ретрити. Тут кожен може побути собою: посеред гір, у комфорті та затишку.

Ще на початку 2014 року кілька ентузіастів із різних куточків України просто мріяли про спільне — свій простір у горах. А сьогодні тут, у карпатському селі Бабин, вирує життя: у старій гуцульській хаті 30-х років є 5 кімнат, які слугують хостелом, кімната для занять, санвузол і затишний гірський простір довкола. Тут можна скуштувати автентичні страви, приготовані місцевими мешканцями.

Хата стоїть в ущелині між лісистими горбами під Сокільським хребтом. У теплі пори року майже неможливо знайти точку довкола, звідки крізь масиви листяних дерев було б видно будинок. Тут проводилися пленери та майстер-класи від народних майстрів для студентів з Косова.

Дуже вагомий внесок в проект «Хата-Майстерня» зробив і засновник музею в Бабині та відомий колекціонер старожитностей Богдан Петричук: показав і привів команду на цю локацію, налагоджував перші комунікаційні канали та розвивав проект на витоках.

Тарас Пасимок
Фото: Станіслав Михайлюк

Facebook коментарі
Share