Шешори — мальовниче гуцульське село, що розтяглося на кілька кілометрів уздовж гірської річки Пістиньки, яка відома своїми водоспадами.

Шешорський Гук — один з найкрасивіших у Карпатах водоспадів з висотою падіння 5 м та площею 0.5 га. Над ним завжди стоїть хмара водяного пилу, гуркіт потрясає скелі.

Водоспади утворені на виходах пісковиків, конгломератів, роговиків. Висота падіння Малого водоспаду — 2 м , Великого — 5 м. Великий Шешорський Гук — один з найкрасивіших у Карпатах водоспадів з висотою падіння 5 м та площею 0.5 га. Над ним завжди стоїть хмара водяного пилу, гуркіт потрясає скелі.

Долина в районі водоспадів каньйоноподібна, дуже мальовнича. Це улюблене місце відпочинку не лише туристів, а й численних жителів Косівського та інших районів, Коломиї. Варто відзначити, що шешорські водоспади постраждали від повеней, але не так сильно як Косівський Гук, хоча теж зменшились у висоті. Сріблясті водоспади — гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення.

Над водоспадами розкинулося містечко — літня турбаза «Сріблясті водоспади» та санаторій-профілакторій «Шешори», в якому лікують хвороби серцево-судинної та периферійної нервової системи, захворювання шлунково-кишкового тракту та суглобів.

Віртуальний тур водоспадом Малий Гук

На замітку

Facebook коментарі
Share